Оригінальну Quake запустили на осцилоскопі
До когорти людей, які люблять запускати старі ігри на різних видах техніки приєднався вигадник на ім’я Пекка Ваананен, що живе у Фінляндії. Він якось примудрився запустити оригінальний Quake на звичайному осцилоскопі Hitachi V-422. Подивитись на доволі незвичну версію однієї з найпопулярніших ігор усіх часів можна нижче.
Для тих, хто не знає, що це за штука (я сам до цієї новини таким був) коротко зазначу, що осцилоскоп — це прилад для спостереження за процесами в електричних ланцюгах, який до цього ніколи не використовувся, як ігровий пристрій.
Що далі на черзі? Wolfenstein 3D на пейджері? :)
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!
Читайте також
Популярне
-
Померла акторка Енн Шедін, зірка серіалу “Альф”
-
VARTA — Steam Deck тепер теж позначає українські й російські ігри
-
GTA VI уже забороняють на державному рівні «через заохочення вбивств»
-
EA проводить нову масштабну хвилю скорочень
-
Творчій вечір та безкоштовний показ фільмів відбудеться з нагоди 65-річчя Національної премії імені Тараса Шевченка в Будинку кіно








